main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Villu Vakra jooksurajal. Alver Kivi

Villu Vakra jooksurajal. Alver Kivi

Villu Vakra Itaalias teine

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
21.09.2022
08:55

Itaalias Emilia-Romagnas peetud Ironmani võistlusel pälvis Villu Vakra oma vanuseklassides teised kohad.

Täispikk triatlon pidi Itaalias toimuma esmalt laupäeval, ent tugeva tormi tõttu lükati võistlus hoopis pühapäevale ning nii peeti koos nii täis- kui poolpikk distants. Villu Vakra sai uue isikliku rekordiga, ajaga 8:33.12 teise koha 40-44-aastaste meeste hulgas. Üldarvestuses oli eestlane 11, vahendab ERR.

„Ujumine oli algusest peale pisut loid, kuna kätes oli kerge jõuetuse tunne ja päris üle see läinudki,“ ütles Vakra võistluse järel. „Veest väljudes nägin, et 57 minutit on stardist kulunud, mis minu jaoks oli kindlasti pigem hea algus. Rattadistantsi alguses oli kohe väga hea enesetunne ja algusest peale sai kiirus üles võetud. Korralik töö jätkus rattasõidu lõpuni ja keskmiseks kiiruseks tuli 40km/h. See tähendas, et kõik oli hästi.“

„Maratonis oli esmane eesmärk leida hea rütm ja liikuda võimalikult kaugele hea enesetundega,“ jätkas Vakra. „Kokku oli jooksu neli ringi. Toitlustuspunktide läbimine oli kohati keeruline, kuna täispikk distants lükati tormi tõttu päeva võrra edasi ja rajal oli seega korraga ligi 6000 inimest. Maratoni ajaks tuli lõpuks 3:01 ja koguajaks 8.33.12. Viimase nelja aasta jooksul oli see mu esimene täispikk ja seetõttu oli plaan veidi kauem rajal viibida. Seda parem oli lõpus emotsioon ja uus isiklik rekord pakub rahulolu!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.