main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Taritu. Saaremaa JK

VI Suure reede turniiri võitis FC Taritu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2024
13:35

Kuressaare kuntsmurul juba kuuendat korda toimunud traditsioonilisel Suure reede jalgpalliturniiril alustasid heitlust võidu nimel seekord 6 meeskonda, kes mängisid turniiri süsteemis omavahel kõik läbi.

Osalesid Ramirent, FC Taritu, Kena JK, FC Põhijõud, Roobaka JK Kõu, Prison FC. Oli kõike mida üks korralik jalgpalliturniir sisaldama peab, iluväravaid, draamasi , õnnestumisi ja altminekuid. Kokku mängiti turniiril 15 mängu ja kuna Kena Jk ja FC Taritu teenisid võrdselt 11 punkti ja omavaheline mäng jäi viiki otsustas turniirvõitja seekord üldine väravate vahe, mis oli seekord parem FC Taritul.

Teise kohaga pidi leppima Kena JK, kolmanda koha sai meeskond Ramirent,neljas oli Roobaka Jk Kõu,viies Prison FC ja kuuenda koha sai FC Põhijõud. 

Võitjameeskonda kuulusid:(Martin Prostang, Karl Sirel, Martin Lonn, Stiiven Sirgo, Alex Salong, Keito Liiv, Mark Kristjan Pitk, Oskar Kivi, Priit Salong, Peeter-Jaak Ait ja peatreener Raimond Salong)

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Kena JK puurilukk Teet Rekand ja turniiri parimaks mängijaks valiti FC Taritu mängumees Mark Kristjan Pitk.

Korraldajad tänavad kõiki meeskondi, häälekaid kaasaelajaid, kohtunike Argo Pruul ja Marcus Põder. Suured tänanud ka turniiri toetajale Spetsiaalne OÜ.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.