main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmo Talistu püüab pallini jõuda. Irina Mägi

Urmo Talistu püüab pallini jõuda. Irina Mägi

Vesse Legendid tulevad kossumeistrivõistlusteks kokku

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.10.2019
08:29

1999. aastal Eesti A-klassi korvpallimeistrivõistlustel pronksmedalid võitnud Vesse meeskond tuleb maakonna meistrivõistlusteks taas kokku, et ajaloolist sündmust vähemalt medalivõiduga tähistada.

“Meil oli suvel üritus, kus tähistasime enda Eesti meistrivõistluste pronksmedalite võitmist 20 aastat tagasi,” rääkis meeskonna üks liidreid ja ka meistriliiga tasemele välja jõudnud Rene Kiil.

“Tegime Enn Laanemäe ja Jaanus Kiili juhendamisel ka poolteist tundi trenni ja pärast pidulikul koosistumisel käis keegi välja mõtte, et võiks selle pundiga mängida maakonna meistrivõistlustel. Trenn näitas, et kõik mehed on vormis ja nii see otsus tuli, aga tingimusel, et kas kõik koos või ei keegi. Kõik mehed lubasid ikka kaasa teha.”

Nii saab meeskonnas näha mängimas Rene Kiili, Taavi Metsa, Janar Rahumeelt, Urmo Talistut, Kaarel Koppelit, Kaspar Harjust, Mart Undrestit, Timo Aropit, Kristo Tederit ja Urmet Aru. Vaid 20 aasta eest abiks olnud Kristjan Kangur on puudu.

“Keegi otseselt enam korvpalli ei mängi, küll aga harrastatakse tennist, jalgpalli ja muid alasid ning teeme nüüd mõned trennid ka,” olid Rene Kiil meeste mänguvormi osas optimistlik. “Meie kõigi jaoks on see kindlasti tõsine üritus ja medali tahaks kokkuvõttes ikka kätte saada. Orissaarele me ilmselt vastu ei saa, aga kõik teised peaks olema täiesti jõukohased. Ega meid meistrikatel ju mingid üllatused ei oota, sest mängivad ju ikka peamiselt veel samad mehed, kes kümme aastat tagasi, sest noori kahjuks eriti peale ei tule.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.