main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult Aare Lehtsi, Veljo Väljakivi, Kaljo Väljakivi. LTK Tops

Vasakult Aare Lehtsi, Veljo Väljakivi, Kaljo Väljakivi. LTK Tops

Veljo Väljakivi tegi duubli

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
02.02.2020
18:16

Laupäeval Kõljala külamajas mängitud XXII LTK Tops lauatennise lahtistel Uusaastaturniiridel oli Kärla mees Veljo Väljakivi võidukas nii üksik- kui paarismängus ja viis aastaks hoiule Topsi Uusaastaturniiride rändkarika.

See oli talle neljandaks karikavõiduks. Eelmised saavutas ta aastatel 2006, 2013 ja 2019. Topsi rändkarikas on nüüdseks ringelnud 16 aastat ja selle on võitnud veel kuus meest: Kaljo Väljakivi (4 korda), Rainer Soon (3), Janek Saar (2), Heiki Sullakatko, Alari Saar ja Heini Tilts (kõik ühel korral).

Üksikmängus suutis Veljo Väljakivilt geimi “röövida” üksnes Tarmo Eist (LTK Tops). Teise koha pärast pidasid vägeva duelli Kaljo Väljakivi ja Aare Lehtsi (LTK Tops). Lehtsi läks geimidega 2:0 juhtima ja omas neljandas geimis seisul 10:9 ka matšpalli, kuid luhtas selle võimaluse ja pidi lõpuks 2:3 kaotusega leppima, tasuks kolmas koht. Finaalgrupis järgnesid: 4. Meelis Uuväli, 5. Tauri Jaus (mõl LTK Tops), 6. Uno Metsmaa. Kokku osales 12 mängijat.

Paarismängus oli Veljo partneriks vanem vend Kaljo, kes loovutasid ainsa geimi Aare Lehtsile / Gunnar Usinale. Paarismängu esikolmik: 1. Veljo Väljakivi / Kaljo Väljakivi, 2. Aare Lehtsi / Gunnar Usin, 3. Tauri Jaus / Urmas Hopp.

Gunnar Usin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.