main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Otto-Robert Lipp teel väravale. Alver Kivi

Otto-Robert Lipp teel väravale. Alver Kivi

Värav Kalju vastu vabastas Otto-Robert Lipu pingetest

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.08.2019
08:48

Laupäeval Nõmme Kalju FC vastu jalgpalli Premium liigas oma esimese värava löönud Otto-Robert Lipp võttis tabamusega endalt pinged ja nüüd loodab ta, et vastaste väravavõrgud hakkavad tihedamalt sahisema.

“See värav oli minu jaoks väga oluline,” tunnistas noor ründaja. ” Olen tipuründaja ja tunnetasin kõigi ootusi. Tundsin endal pinget ja kohustust meeskonna kasuks väravaid lööma hakata. Hea, et see võimalus tuli ning loodetavasti on nüüd kork maas ja tulevikus tuleb tabamusi rohkem.”

Tallinnas Hiiu kunstmurustaadionil mängitud kohtumises jõudis Otto-Robert Lipp eesmärgile 41. minutil, kui realiseeris Joonas Soomre täpse söödu kaitsjate seljataha. “Ega ma ei mõelnud tegelikult, et ära lüüa,” rääkis Lipp.

“Pigem mõtlesin sellele, kuidas kaitsefaasis meeskonnale abiks olla, sest lootust Kaljule nende väljakul värav lüüa ju palju ei olnud. Pigem eeldasin, et suudan seda teha mõne tabeli tagumise poole meeskonna vastu. Samas oli mul veelgi võimalusi.”

Tänavu FC Flora duublist FC Kuressaarega liitunud Otto-Robert Lipu hinnangul on Premium liiga tase esiliigaga võrreldes oluliselt kõrgem ja eriti rasked on olnud kohtumised esimese nelja vastu.

“Tempo on kiire ja endale tundub, et teised on paremad, targemad ja tugevamad,” tõdes ründaja, lisades, et kindlasti tuleb oma mängus juurde panna.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.