main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Valmistu suvisteks aktiivseteks tegevusteks

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
27.02.2023
09:41

Kaunid ilmad ei ole enam kaugel ja see tähendab, et peagi on käes aeg, mil saab hakata plaani pidama kõikidest tegevustest, mida suvel ellu viia ja ära proovida. Kui oled paadunud liikumise armastaja, siis meil on sinu jaoks ideid, mida proovida tänavusel suvel. Kas oled valmis? Tutvu meie ideedega ja tee plaanid saabuvaks suveks!

SUP laud veepealseteks matkadeks

SUP laud ei ole küll midagi uut, aga siiski oluline ja ära märkimist väärt spordivahend, mis on saanud paljude eestlaste lemmikuks. SUP laud rõõmustab sind siis, kui ei ole veel jõudnud võtta ette surfikoolitust või armastad iga hinnaga veeta palju aega vees. Kasuta võimalust ja soeta endale uus SUP laud kas Hansaposti või Kaup24 valikust ning vii see endaga sõitma nii jõgedele, järvedele kui ka merele. Täispuhutav SUP laud on suurepärane kaasas kandmiseks. Kui planeerid pere või sõpradega väljasõite on hea see autoga kaasa võtta. Täispuhumine on elektrilise pumbaga väga lihtne. Kuigi on SUP laud paljudes kohtades ka renditav, siis enda oma annab vabaduse sul ise valida koha, kus soovid sellega sõita. Vali endale sobivate parameetritega SUP laud ja naudi populaarset veesporti.

Jalgrattaga kodulinna avastama

Millal viimati võtsid ette retke oma kodulinnas? Tihti kasutame tuttavaid radasid ja teekondasid, mis viivad meid kodust kas tööle, poodi või oma lemmikkohvikusse, kuid tegelikult peitub kodulinnas nii palju rohkemat. Suvi on ideaalne aeg, et võtta ette pikki retkesid oma kodulinnas. Istu jalgratta selga ja kutsu oma sõbrad koos endaga, mine sõitke mööda erinevaid tänavaid ja kohti oma kodulinnas. Vahepeal on hea teha ka peatus uutes ja põnevates kohtades või juua tassike kohvi. Aktiivseks liikumiseks ei pea alati minema spordisaali, vaid seda saab teha ka mujal. Üks ideaalne viis on kombineerida vaba aeg värskes õhus ja liikumine jalgratta seljas.

Jalutuskäik männimetsas

Looduses viibimine on hea nii meie meelele kui ka kehale. Mine enda kodu lähedal olevasse männimetsa ja võta seal ette pikem jalutuskäik. Väga hea on seda teha sellises kohas, kuhu on loodud vastav matkarada, nii saad rahumeeli nautida ümbritsevat loodust ja kõndida mööda selleks loodud rada. Vali kas rahulikum tempo või siis sportlikum ja kiirem. Kui sa soovid, võid ka joosta, sest männimetsa rada on hea ja pehme jooksmise jaoks. Hinga sisse sõõm värsket õhku ja naudi iga hetke, mida metsas veedad. Sportlikud jalutuskäigud kui ka jooksmine vajab aga spetsiaalset varustust, seda ennekõike selle jaoks sobilike jalanõude poolest. Pea meeles, et liigud alati kasutades sobivat varustust, sest see tagab parima soorituse, mis ei vigasta sind.

Unusta basseinid ja mine looduslikku veekogusse ujuma

Suvi on nautimiseks ja meie soovitame sul seda täiel rinnal teha. Tee kõike, mida vähegi saab, õues. Talvisel ajal on piisavalt aega, et külastada spaasid ja ujulaid, selle asemel leia aega, et ujuda hoopiski meres, jões või järves vastavalt sinu soovidele. Suple niisama või võta ette pikem ujumine. Veendu alati ujumiskoha ohutuses ja tee seda turvaliselt. Hommikune ujumiskäik on meie arvates suurepärane algus sinu päevale, õhtune suplus paneb seevastu ideaalse punkti kogu päevale. 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.