main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti Kristel Peel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
19.06.2021
08:32

Saaremaa vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti 11 kandidaadi hulgast Kristel Peel, kes alates 2019. aasta oktoobrist on töötanud vallavalitsuses kultuurinõunikuna.

Kristel on lõpetanud Noarootsi gümnaasiumi ja Eesti hotelli- ja turismimajanduse erakooli, kus ta õppis reisikorralduse ning turismijuhtimise eriala. Lisaks on ta läbinud kohalike omavalitsuste arendustöötajate arenguprogrammi.

Abivallavanem Helle Kahm: „Kultuuri ja spordi kureerimine vajab selget vaadet ja rahulikult tundlikku meelt. Kristel on vaieldamatult natuur, kes oskab ja tahab valdkonnas toimuvat arendada ning pakkuda meie suureliikmelisele rahvamajade, raamatukogude, spordikoolide ning klubide võrgustikule head partnerlust vallavalitsuse poolt. Ühiskonnas on seoses koroonakriisiga tehtud kultuuri- ja spordivaldkonnas keerulisi ja valusaid otsuseid, mistõttu saab uuel juhil olema tõsine väljakutse valdkonna eest seista, toetada oma inimesi ja kujundada Saaremaa valla kultuuri- ja spordielu võimalikult positiivseks ning eripalgeliseks.“

Kristel Peeli sõnul oli otsus kandideerida paljuski tingitud soovist pakkuda osakonnale ja kogu Saaremaa kultuuri- ja spordivaldkonnale stabiilsust. „Usun, et kõige alus on head suhted ja koostöö ning seda sooviksingi meie osakonna poolt pakkuda ja arendada,“ sõnas Peel.

Kristel Peel alustab Saaremaa vallavalitsuses kultuuri- ja spordiosakonna juhataja ametikohal 1. juulist. Kultuurinõuniku ametikohale kuulutatakse lähiajal välja konkurss.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.