main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sergei Tiviakov käiku mõtlemas. Alver Kivi

Sergei Tiviakov käiku mõtlemas. Alver Kivi

Välkturniiri võitis Sergei Tiviakov

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
04.06.2021
23:38

Saaremaa Malefestivali välkturniiri võitis Hollandit suurmeister Sergei Tiviakov 10,5 punktiga 13 voorust.

Sergei Tiviakovile järgnesid Saksamaad esindav Daniel Fridman 10,0 ja kolmandana suurmeistrist naiste eksmaailmameister Anna Ushenina 9,5 punktiga. Sama punktisumma juures oli neljas suurmeister Kaido Külaots, kes oli ühtlasi ka parim Eesti maletaja. Saarlastest oli Aivar Sõrm parimana 6 punktiga 51. 69. Oli marko Kolk 4,5; 70. Ülo Tuulik 4,5; 72. Hendrek Kelder 4,5 ja 78. Milde Burkova 3 punktiga.

Kokku osales välkturniiril 80 osalejat kümnest riigist.

Saaremaa II Malefestivali korraldab MTÜ Treeningpartner, peatoetajateks on MTÜ Võimalus ja Saaremaa vald. Kuressaares Meri Spaa hotellis toimuva turniiri toimumisele on õla alla pannud üle 20 Saaremaa ettevõtte.

Saaremaa II Malefestival on üks esimesi avalikke rahvusvahelisi maleturniire piirangutest vabanevas Euroopas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.