main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Tali on mängus sees. Irina Mägi

Urmas Tali on mängus sees. Irina Mägi

Urmas Tali: ei tohi lubada nõrku kohti

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.03.2019
10:59

Täna õhtul Kuressaare spordihoones mängitavas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste teises poolfinaalkohtumises Pärnu VK vastu peab Saaremaa VK peatreener Urmas Tali sõnul kohe mängu algul härjal sarvist haarama.

Kui eelmises kohtumises alustas Saaremaa väga kehvalt ja esimeses geimis jäädi kiirelt 0:8 kaotusseisu, siis täna peab meeskond Urmas Tali hinnangul kohe valmis olema. “Isegi keskpärase servivastuvõtuga peame rünnakul oma asjad ära realiseerima,” märkis ta.

“Kui üks koht lonkab, siis tuleb mujal vajalikud asjad ära teha. Usun, et meeste seis pole esimese poolfinaalkohtumisega võrreldes kehvemaks läinud ja loodetavasti on kõik pärast paari treeningut hoopis veelgi paremaks saanud.”

Urmas Tali hinnangul on mõlemad meeskonnad kohtumiseks kindlasti väga hästi valmis, sest tegu on ikkagi play-offiga, kus pole midagi tagasi hoida. “Ei tohi lasta tekkida nõrku kohti, siis kasutab vastane selle kohe ära ja võidab,” vihjas saarlaste peatreener Rakvere võidule Tartu Bigbanki üle.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.