main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teisena finišis. Ott Tänak facebook

Teisena finišis. Ott Tänak facebook

Üldliidrina jätkav Ott Tänak Mehhikos teine

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.03.2019
07:54

Mehhiko MM-ralli võitis kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier, kes tõusis üldarvestuses teiseks. Liidriks jäänud Ott Tänak kaotas teisena 30,2 sekundiga.

Viimast võistluspäeva alustas Tänak kolmandalt kohalt, kui kaotust Elfyn Evansile oli 2,2 sekundit. Saarlane läks ainsana rajale kõva seguga rehvidega, et punktikatsel head tulemust näidata. Juba avakatsel möödus Tänak Evansist, kuid punktikatsel leppis ta rehvi purunemise tõttu kuuenda kohaga.

“Kokkuvõttes oli tegu päris hea nädalavahetusega,” märkis Ott Tänak. “See ralli oli väga nõudlik nii autole, rehvidele kui ka meile endile. Ma usun, et me tulime nendes oludes kõigega hästi toime ja ma olen õnnelik, et me suutsime kogu ralli jooksul vältida vigu ja suuremaid probleeme. See näitab, et kogu tiim teeb oma tööd hästi ning meie hea koostöö väljendub ka tulemustes.”

Ott Tänak lisas, et viimasel punktikatsel purunes autol rehv, mistõttu oli väga keeruline head aega saada ning lisapunkte noppida, kuid kaks esimest katset läksid hästi ja lõpuks suudeti kindlustada omale teine koht.

MM-sarja kokkuvõttes: 1. Ott Tänak (Toyota) 65, 2. Sebastien Ogier (Citroen) 61, 3. Thierry Neuville (Hyundai) 55, 4. Kris Meeke (Toyota) 35 ja 5. Elfyn Evans (M-Sport) 28 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.