main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim sues vormis. Cycling Academy

Mihkel Räim sues vormis. Cycling Academy

UCI andis Mihkel Räime klubile särgi osas eriloa

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.12.2017
08:47

Jalgrattur Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy esitles uue hooaja võistlusvormi, mis erineb senisest olulisel määral, vahendab rattauudised.

Nüüd on särgil kandvateks toonideks helesinine ja valge, püksid on jätkuvalt valdavalt mustad. Israel Cycling Academy eesmärk on levitada läbi spordi rahusõnumit ja meeskonna rahastamisele on seetõttu õla alla pannud aastatel 2007-2014 Iisraeli presidendi ametis olnud ja Nobeli rahupreemia pälvinud Shimon Peresi sihtasutus nimega Peres Center for Peace and Innovation.

“Esimesest päevast alates on olnud selge, et meie meeskonna kohustused ei piirdu ainult spordimaailmaga,” lausus Israel Cycling Academy mänedžer Ran Margaliot. “Meie roll on olla spordisaadikud, aga ka inimsaadikud. Oleme hea tahte saadikud näidates inimkäitumise kõrgeid väärtusi ja kandes rahusõnumit.

Uus vorm on ka kergem kui eelmisel kuul esitletud valdavalt mustas toonis riietus. Rahvusvaheline Jalgratta Liit andis ootamatule vormivahetusele erandkorras loa.

Israel Cycling Academy asutaja Ron Baroni sõnul on klubi suurepäraseks näiteks, kuidas erineva taustaga inimesed ühise eesmärgi nimel koostööd suudavad teha. Tiimi kuulub sportlasi viielt kontinendilt ja 16 riigist: Colombiast, Kanadast, Austraaliast, Hispaaniast, Norrast, Iisraelist, Belgiast, Mehhikost, Lätist, Eestist, Itaaliast, Uus-Meremaalt, Tšehhimaalt, Hollandist, USA-st ja Türgist.

Järgmise aasta Giro d’Italia esimesed etapid peetakse Iisraelis ja suure tõenäosusega saab Israel Cycling Academy sinna wild card’i.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.