main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Daniel Maciel ja Pablo Kukartsev muljeid vahetamas. Almeria facebook

Daniel Maciel ja Pablo Kukartsev muljeid vahetamas. Almeria facebook

Tuttavad “saarlased” tegid Almeriale Euromänguks valmistumise lihtsamaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.01.2020
13:16

Täna õhtul võrkpalli CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaalis Saaremaa Võrkpalliklubiga kohtuv Hispaania klubi CV Almeria teab hästi võõrustajate võtmemängijaid, mis tegi tähtsaks kohtumiseks valmistumise lihtsamaks.

Saaremaa meeskonna kapten ja diagonaalründaja Daniel Maciel on mänginud Prantsusmaal koos Almeria liidri Pablo Kukartseviga. Macieli vend Thiago mängis paar hooaega Almerias ja Daniel Maciel on mänginud Tai-peis Almeria sidemängija Pei-Hung Huangi vastu. Samas on Saaremaa nurgaründaja Javier Jimenez olnud Almeria huviorbiidis.

Hispaania kõrgliiga hetkeliidri ja 11-kordse riigi meistri CV Almeria abitreener Guillermo Carmona tõi välja veel Keith Puparti nime. “Teame Saaremaa meeskonda väga hästi,” lausus Carmona, lisades, et tegu on väga heal tasemel ja korralikult komplekteeritud meeskonnaga, kes orienteeritud võidule.

“Oleme ka ise päris hästi mänguks valmis ja oleme keskendunud intensiivsele kohtumisele. Saaremaa on üldiselt tugev ja nõrku kohti on raske välja tuua. Eeskätt on igale positsioonile väga head mängijad ja usun, et meil saab olema väga raske mäng.”

Oma meeskonna plussidest rääkides lausus Guillermo Carmona, et Almerial on head ründajad ja sidemängijad ning ta loodab, et suudetakse õhtul lüüa ka head servi, et teha võõrustajatele vastuvõtt võimalikult raskeks. “Keeruline öelda, kes on täna õhtul favoriit, kuid ma tahaks loota, et Almeria võidab,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.