main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tormi Joonatan Metsla pealeviskel. Orissaare Sport

Tormi Joonatan Metsla pealeviskel. Orissaare Sport

Tormi Joonatan Metsla koondisega teine

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
17.06.2019
10:34

Paides lõppenud U14 vanuseklassi korvpalli Balti matšil teenis Eesti poiste koondis Läti järel ja Leedu ees teise koha, kaasa tegi ka Orissaare poiss Tormi Joonatan Metsla.

“Ta on perspektiivikas poiss,” ütles treener Mati Rüütel. “Ta on väikesest peale usinalt harjutanud, hea tehnika ja korraliku viskega, seepärast on kõik võimalik. Ta on praegu 1.85 pikk, aga küll neid vajalikke sentimeetreid ka juurde tuleb.”

Esimeses kohtumises kaotas U14 koondis lätlastele 65:90. Tormi Joonatan Metsla sai mänguaega 3 minutit, selle ajaga oma punktiarvet ei avanud. Teist võistluspäeva jäi kroonima Eesti noormeeste korvpallikoondise 72:70 võit Leedu eakaaslaste üle. Metsla sai mänguaega ligi 17 minutit ja viskas 4 punkti. Turniiri viimases kohtumises sai kõigile võrdselt mänguaega andnud koondis 94:76 jagu väljaspool arvestust kaasa teinud TTÜ KK/Rae SK U15 tiimist.

“See, et Tormi võiks koondises olla oli meie ootus,” tunnistas Mati Rüütel. “Koondise puhul sõltub muidugi palju sellest, kui tiheda aastakäiguga on tegemist ja milline on treenerite nägemus koosseisust. Kokkuvõttes on Tormi kaasa mängimine igati meeldiv.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.