main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaljo Väljakivi mänguhoos. Alver Kivi

Kaljo Väljakivi mänguhoos. Alver Kivi

Topsi rändkarikas jälle Kaljo Väljakivile

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
21.01.2018
19:58

Üleeile mängiti juubelit märkivat 20. korda Kuressaare LTK Tops lahtist Uusaastaturniiri lauatennises. Kavas oli traditsiooniliselt nii meesüksikmäng kui meespaarismäng.

2005. aastast alates on sellel turniiril mängus rändkarikas, mille esimene võitja on Heini Tilts. Mullu viis karika aastaks koju hoiule Saaremaa esireket Janek Saar.

Laupäeval näitas üksikmängus kõige paremat minekut vahepeal vigastuse küüsis vaevelnud Kärla mees Kaljo Väljakivi, kes eelnevale kolmele karikavõidule lisas nüüd neljanda.

Esikuuikusse mahtusid veel 2. Aare Lehtsi, 3. Uno Metsmaa, 4. Meelis Uuväli (kõik LTK Tops), 5. Janek Reinaru (LTK Saare), 6. Timo Mandel (LTK Tops).

Meespaarismängus kujunes esikolmik alljärgnevaks: 1. Uno Metsmaa – Janek Reinaru, 2. Aare Lehtsi – Gunnar Usin, 3. Kaljo Väljakivi – Meelis Uuväli.

LTK Tops tänab turniiri sponsoreid rikkaliku auhinnalaua eest.

Kuressaare LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.