main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noormeeste turniiri võitja Ilmari Leino pallingul. Kati Sokko

Noormeeste turniiri võitja Ilmari Leino pallingul. Kati Sokko

Topsi Maiturniiride juubelisarja avasid noored

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
07.05.2022
20:24

Reedel, 6. mail toimusid Kuressaare WOW keskuses XXV LTK Tops lahtised Maiturniirid U19 noormeestele ja neidudele.

Juubeliturniiridele registreerus 13 osalejat, neist kuus olid tüdrukud. Noormeeste üksikmänguturniiril riisusid koore soomlased – 1. Ilmari Leino, 2. Emil Kilpiä, 3. Jussi Hurskainen. Neidude turniiril LTK Tops kasvandikud Krislin Niit ja Kristiin Aksalu end aga üllatada ei lasknud.

Omavahelise kohtumise võitis Niit ja kolmanda koha saavutas tubli soome tüdruk Meya Ahola. Klubi tänab siinkohal kõiki, kes aitasid Topsi juubeliturniire läbi viia ja muidugi ka kõiki mängijaid, sest ilma teieta ei oleks midagi nii lahedat toimuda saanud. XXV LTK Tops

Maiturniir täiskasvanutele on kavas laupäeval, 11. juunil kl 11 Kärla spordihoones. Nii nagu tavaks saanud, saavad mehed ja naised mängida ühisel turniiril. Kuressaare LTK Tops

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.