main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tobias Kalle võitis Oti regati

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
15.08.2021
09:22

Hiiumaal Orjakul peeti 13.-14. augustini Oti regatti. Kahepäevasena planeeritud võistlusel õnnestus purjetada vaid reedel. Laupäeval liiga tugeva tuule tõttu merele ei mindud. Reedelgi küündisid pagid üle 10 m/s.

Oti regati üldarvestuse võitjaks tuli Tobias Kalle, kes tegi väga stabiilse seeria, saades korra kolmanda ning kolmes sõidus teise koha.

Hästi esinesid saarlased ka algajate grupis, kus teise koha sai Kiur Arro ja kolmanda Andra-Elizabeth Võeras, kes oli ka selle grupi parim tüdruk.

Kolmikvõit toodi koju aga jäikade õhukastidega algõppepaatidel, kus esimene oli Kiur Arro, teine Jaco Putnik ning kolmas Aleksander Medri.

Saaremaa Merispordi Selts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.