main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kert Kilumets Saarte mängudel Gotlandil. Raul Vinni

Kert Kilumets Saarte mängudel Gotlandil. Raul Vinni

Tennisist Kert Kilumets ei välista ka profimängija karjääri

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
20.07.2017
10:18

Ameerika Ühendriikide Alcorn State University võistkonnas tennist mängiv Kert Kilumets valiti ülikoolide meistrivõistluste edela piirkonna Aasta mängijaks ja ta ei välista tulevikus võimalust ka profina jätkata.

“Alcorni eest mängitud aasta läks täitsa hästi,” tunnistas Kert Kilumets. “Kõik võimalikud auhinnad personaalselt võetud, player of the year, MVP ja conference first team. Esimesel semestril oleks tahtnud veel kaitsta oma 2k14 HBCU national championships tiitlit kõrgemais A-kategoorias.”

Kert Kilumetsa hinnangul on ta kindlasti mängijana edenenud, sest palju on just kogemusi juurde tulnud ja vanusega on ta ka füüsiliselt tugevamaks saanud. “Tennise eesmärkidega on hetkel niimoodi, et mängin ülikoolis viimase aasta ära ja siis vaatab, kas tasub profimaailma edasi suunduda,” lausus ta, lisades, et see muidugi tähendab seda, et tuleb koormust tõsta ja süstemaatiliselt tööd teha.

Alcorni ülikoolis õpib Kert Kilumets äripõllumajandust ja algamas on bakalaureuse õppe viimane aasta. “Hetkel midagi kindlalt ei ole, aga prooviks seal magistri ka otsa teha. Kooli ja konverentsi sportlik tase on ka mind rahuldav, tegemist on siiski kõrgema 1 divisioniga,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.