main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tempomales jõuti võistlussarjade teise poolde

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
12.01.2015
13:44

Maakonna meistrivõistlustel välkmales on nüüd mängitud kolm osavõistlust viiest ja kiirmales viis osavõistlust üheksast.

Välkmale kolmandal osavõistlusel oli 9 osavõtja hulgas kindel võitja Aivar Sõrm 13 punktiga 16 võimalikust. Teine oli Martin Kallas 11,5 ja kolmas Marko Kolk 9,5 punktiga.

Kiirmale viiendal turniiril 12 mängija seitsmevoorulises võistluses jagasid esikohta Rain Kilumets ja Martin Kallas 6 punktiga. Kolmas oli Ülo Tuulik 5 punktiga.

Üldkokkuvõttes on välkmales üht ja kiirmales kaht halvemat tulemust maha arvestades kindlateks liidriteks meistritiitlit kaitsvad mehed – välkmales Aivar Sõrm ja kiirmales Rain Kilumets. Välkmales võitlevad auhinnaliste kohtade eest veel Martin Kallas, Hendrek Kelder ja Marko Kolk. Kiirmales on medalikonkurentsis eeskätt Martin Kallas ja Hendrek Kelder.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.