main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teepuhastajana. Ott Tänak facebook

Teepuhastajana. Ott Tänak facebook

Teepuhastajana sõitnud Ott Tänak neljas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.03.2019
08:17

Mehhiko MM-ralli reedesel päeval esimesena startinud ja teistele teed puhastanud Ott Tänak on neljandal kohal, liidrile Sébastien Ogier’le jääb ta alla 37,1 sekundiga.

“Ma arvan, et meil oli päris hea päev,” vahendas Ott Tänak. “Ma tegin kõik, mis ma suutsin ning ilmselt polekski rohkemat midagi teha enam saanud. Kogu päeva vältel olin üpriski enesekindel ja tundsin ennast autos hästi, mis võimaldas meil kõvasti pingutada ja sõitu nautida.”

Toyota Yaris WRC-ga kihutav Ott Tänaku sõnul oli pärastlõunal paar momenti, mis tähendab, et sõideti suhteliselt piiri peal. “Homne stardipositsioon oleks võinud olla muidugi vähemalt kaks kohta parem, kuna stardinimekiri läks lukku enne tänaseid publikukatseid. Positiivne on see, et homsed olud on palju võrdsemad kõigiga, kellega tuleb meil võitlema hakata,” leidis rallipiloot.

Ott Tänak lisas, et vahe teise kohaga ei ole enam väga suur ning ta usub, et on olemas kõik võimalused, et sinnani jõuda. “Eks paistab, mismoodi homne päev minema hakkab, kuid kindlasti läheme andma endast maksimumi,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.