main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Truu järjekordset käiku mõtlemas. Alver Kivi

Jaan Truu järjekordset käiku mõtlemas. Alver Kivi

Teedevalitsuse rändauhind Jaan Truule

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
23.02.2019
11:23

34. korda korraldatud kabekiirturniiril endise Saarte Teedevalitsuse rändauhinnale pakkusid Saaremaa kabetajatele konkurentsi Järvamaa kogenud meistrikandidaadid Jüri Siim ja Priit Jürjo.

Loosi tahtel kohtusid esimestes voorudes kohalikud mehed omavahel. Villu Kallas mängis neis ebaedukalt ning võis karta, et nii jätkates jääb tal punktiarve üldse avamata. Kaugel sellest, külaliste vastu mängides oli Villu saarlastest kõige edukam – 2,5 punkti 4-st. Jaan Truu sai nende vastu 2 ning Ivar Truu 1,5 punkti.

Enne viimast topeltvooru oli J. Truul 5, Siimul 3,5 punkti ning ees omavaheline matš. Selle esimene partii läks viiki ja turniiri võitja oli selge. Teise partii Siim siiski võitis.

Lõppjärjestuseks kujunes: 1. J. Truu – 5,5 p. (8-st), 2. Siim – 5, 3. I. Truu – 4, 4. Jürjo – 3, 5. Kallas 2,5 punkti.

Jüri Siim leidis, et parimad kohad läksid õigetele meestele, sest ta ise on endise Järva Teedevalitsuse ning Jaan Truu Saarte Teedevalitsuse kauaaegne töötaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.