main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Polska Federacia Mölkky

Team Kaubi tuli Euroopa meistriks

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
03.07.2023
10:56

Poolas Varssavis toimunud mölkky Euroopa meistrivõistlused võitis Team Kaubi/Saaremaa (Boris Lehtjärv, Tanel Raamat, Jaanus Raamat). Teise koha sai Les Fabuleux (Prantsusmaa/Belgia) ja kolmas LOBE STAR Tšehhist.

Finaalis oli võiduks vaja 4 setti. Kuid keegi ei osanud ennustada, kui põnevaks see kujuneb. Pärast 4 setti juhtis Team Kaubi/Saaremaa 3:1, kuid Les fabuleux põrkas tagasi ja viigistas seisu 3:3. Hämmastaval kombel olid mõlemad meeskonnad ka punktiarvestuses viigis (274:274), mis tähendas, et otsustava setti alustaja selgitamiseks oli vaja Mölkkouti.

18:18!!! Mölkkout tuli korrata ja seekord tuli Saaremaa pool olukorrast välja. Finaalsetis saavutas esimese viske sooritamise õiguse Team Kaubi/Saaremaa. Finaali viimase viske sooritasid aga vastased – kahjuks oli see kolmas möödalaskmine keerulisel 11-l. See tähendas, et Eesti tuli uuteks Euroopa meistriteks.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.