main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tänakule kingitakse Toyota WRC auto, millega ta maailmameistriks tuli

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.12.2021
10:45

Autofirma Toyota omanik ja juht Akio Toyoda otsustas, mida tehakse eelmise põlvkonna Toyota Yaris WRC autodega.

Toyota rallimeeskonna pealik Jari-Matti Latvala selgitas, et neil on alles 14 WRC autot ning kolm nendest kingitakse ära. Oma eksemplari saavad 2019. aastal Toyotaga maailmameistritiitli võitnud Ott Tänak ning mullu ja tänavu tšempioniks kroonitud Sebastien Ogier. Üks auto läheb Toyota rallitiimi loonud ja seda juhtinud Tommi Mäkinenile, vahendab Delfi.

Ka Latvala soovis üht Toyota WRC-d, et see paigutada oma automuuseumisse. „Toyoda oli nõus, aga klausliga, et peame esmalt võidu sõitma ja mina võitma. See oli nali, aga Toyoda on innukas võidusõitja ja kõvasti arenenud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.