Tammeka võttis Kure vastu kodus oma

Kategooriad: Jalgpall
29.09.2019
21:08

Võõrsil jalgpalli Premium liigas mitme põhimängijata Tartu JK Tammeka vastu asunud FC Kuressaare turniiritabelis viiendal kohal oleva meeskonna vastu oma võimalust ei saanud ja kaotas 0:4.

Tartus Tamme staadionil mängitud kohtumises võtsid tartlased kohe mänguohjad enda kätte ja Kure kaitses edukalt kuni 35. minutini. Siis anti tsenderdus vasakust äärest värava alla ja Frankline Okoye mängis peaga Märten Opi üle ja lõi 1:0. kuus minutit hiljem saatis sama mees ülikauglöögist palli Magnus Karofeldile püüdmatult värava lati alla seisuks 2:0. Kure poole pealt oli hea võimalus skoori teha Märten Opil.

Teist poolaega alustas Kuressaare enesekindlamalt ja sooviga kaotusseisu vähendada. Mitmel korral suudeti võõrustajad ka kaitsesse suruda. Aga 68. minutil edestas Kure värava alla saadetud tsenderduse järel Mihkel Järviste kaitsjaid ja lõi peaga 3:0. Sellega oli mängu saatus otsustatud, kuigi Tammeka lõi 88. minutil veel lõppseisuks 4:0

“Kui lüüakse sellised väravad nagu nende teine oli, siis pole midagi teha,” tõdes kaitsja Mairo Miil. “Alguses pidime kaitses püsima ja teisel hakkasime rohkem riskima. Ei saa öelda, et mingil hetkel rätiku maha viskasime. Saime küll olukordi, aga tihtipeale ei löö me ära ja vastased võtavad oma. Järgmises mängus Tulevikuga on vaja võtta kindlasti maksimum.”