main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Miil teel väravale. Alver Kivi

Mairo Miil teel väravale. Alver Kivi

Tammeka võttis Kure vastu kodus oma

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.09.2019
21:08

Võõrsil jalgpalli Premium liigas mitme põhimängijata Tartu JK Tammeka vastu asunud FC Kuressaare turniiritabelis viiendal kohal oleva meeskonna vastu oma võimalust ei saanud ja kaotas 0:4.  

Tartus Tamme staadionil mängitud kohtumises võtsid tartlased kohe mänguohjad enda kätte ja Kure kaitses edukalt kuni 35. minutini. Siis anti tsenderdus vasakust äärest värava alla ja Frankline Okoye mängis peaga Märten Opi üle ja lõi 1:0. kuus minutit hiljem saatis sama mees ülikauglöögist palli Magnus Karofeldile püüdmatult värava lati alla seisuks 2:0. Kure poole pealt oli hea võimalus skoori teha Märten Opil.

Teist poolaega alustas Kuressaare enesekindlamalt ja sooviga kaotusseisu vähendada. Mitmel korral suudeti võõrustajad ka kaitsesse suruda. Aga 68. minutil edestas Kure värava alla saadetud tsenderduse järel Mihkel Järviste kaitsjaid ja lõi peaga 3:0. Sellega oli mängu saatus otsustatud, kuigi Tammeka lõi 88. minutil veel lõppseisuks 4:0

“Kui lüüakse sellised väravad nagu nende teine oli, siis pole midagi teha,” tõdes kaitsja Mairo Miil. “Alguses pidime kaitses püsima ja teisel hakkasime rohkem riskima. Ei saa öelda, et mingil hetkel rätiku maha viskasime. Saime küll olukordi, aga tihtipeale ei löö me ära ja vastased võtavad oma. Järgmises mängus Tulevikuga on vaja võtta kindlasti maksimum.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.