main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Erakogu

Poodiumil. Erakogu

Tallinna turniirilt saarlastele pronksmedal

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
05.10.2017
12:37

Künter Rothberg ja Tevol Tamm korraldasid Tallinnas judoturniiri ROTHBERG CUP 2017.

Tulevikus muutub see turniir kindlasti populaarseks, sest juba esimene katse osutus edukaks nii osavõtjate arvu, kui ka korralduse taseme poolest. Vennad Rothbergid on Eesti judotaevas säranud juba üle kümne aasta ja nüüd on aeg anda oma rikkalikud kogemused edasi noortele.

Saaremaalt võttis turniirist osa kaks poissi. Markus Trei vanuseklassi U-1 kehakaalus -34 kg. Ta on iga võistlusega  esinenud  aina paremini. Headele füüsilistele eeldustele on lisandunud julgus ja enesekindlus. Esimesele võidule järgnes küll kaotus judokale, kes tuli hiljem selle kehakaalu võitjaks. Aga lohutusringis suutis Markus Trei võita veel kolm vastast ja sa pronksmedali 17 judokaga grupis.  Tahaks loota, et sellest poisist me kuuleme veel palju head.

Ramon Mägi langes kahe kaotusega küll välja, aga arvestades tema võituderikast minevikku loodame järgmistel turniiridel edukamat esinemist.

Olev Väin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.