main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg väljakul. Allan Mehik

Helar Jalg väljakul. Allan Mehik

Tahad vastust, Helar “Google” Jalg teab

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.12.2018
15:29

Kui Saaremaa Võrkpalliklubi mehed tahavad saada vastuseid erinevatele küsimustele ja sporditeemadele siis teavad kõik, et lahendus on Helar Jalg, keda suurepäraste teadmiste tõttu kutsutakse ka “Google’iks.”

“Kõik räägivad, et kui midagi tahad teada, siis küsi Helari käest,” tõdes noor nurgaründaja. “Midagi ikka tean, aga muidugi oleneb mida küsitakse. Eks peamine on ikka sport, aga mälumäng on üldse meeldiv teema. See laiendab silmaringi, aga sport on huvitanud juba lapsepõlvest peale. Ikka olen vaadanud erinevad alasid ja tiitlivõistlusi olen jälginud. Nimed ja statistika jäävad suhteliselt hästi meelde ka.”

Helar Jalg loeb palju uudiseid ja hoiab telekas toimuvale ikka silma peal, olgu siis tegu nooleviske või kurlinguga. Ta ei tee aladele vahet, sest käib vaatamas jalgpalli ja püüab külastada ka teisi võistlusi.

“Võrkpalli ma jälgin isegi vähem, kui teisi alasid, sest olen igapäevaselt selle sees,” märkis Helar Jalg. “Aga see on meeldiv, kui tullakse küsima ja mälusopist leian vastuse ikka üles. Kui tuleb ette, et ma ei teagi, siis püüan kohe järgi vaadata ja lähen google’sse, kust saab vastused. Kunagi kui Selveris mängisin, siis minu iseloomustamiseks kasutati sõna spordientsoklopeedia.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.