main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaspar Esko, BC Kalev/Saaremaa Spordikool MVP. MTÜ Saaremaa Korvpall

Kaspar Esko, BC Kalev/Saaremaa Spordikool MVP. MTÜ Saaremaa Korvpall

Suure Töllu Cup 2019 turniiri võidud läksid Raplasse ja Kohilasse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
13.05.2019
11:09

11.- 12. mail peeti Kuressaare spordikeskuses juba III noorte korvpalliturniiri Suure Töllu CUP 2019. Kolmandat korda toimunud turniiri korraldasid Saaremaa spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga. Tänavu osales turniiril rekordiliselt ligi 160 sportlast üle Eesti.

Seekordsel turniiril osalesid U13 vanusesarjas SK RIM/TTÜ KK, BC Kalev/Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport, Kuldre Kool, Märjamaa KK, Haabersti SK/TTÜ KK, SK Newox/TTÜ KK, Rapla/Kohila.

U13 vanusesarja võitis ning rändkarika viis koju sel aastal Rapla/Kohila (treeneri Jüri Pritsin), kes alistas tasavägises finaalis Orissaare Sport võistkonna (treener Andre Kuntsel) 49:46. Haabersti SK (Ravo Vaga) saavutas 3. ja BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Siim Hiie) 4. koha. 5. koht Kuldre Kool (Margus Klaar), 6. koht – SK Newox/TTÜ KK (Ralf Lainevool), 7. koht – SK RIM/TTÜ KK ja 8. koht – Märjamaa KK (Kalle Kollin).

U11 vanusesarjas võitis turniiri Kohila SK (treener Kaur Heinaru), kes võitis kõik vastased kindlalt ning viis 15 kg. Kaaluva rändkarika esmakordselt Kohilasse. 2.koht TTÜ Korvpallikool (Alex Tammemäe), 3.koht KK Karud (Sandra Tomingas), 4. koht Orissaare Sport (Härmo Lambut/Mati Rüütel), 5. koht BC Kalev/Saaremaa Spordikool (Siim Hiie).

Turniiri peakorraldaja Siim Hiie sõnul jäid võistkonnad turniiri korralduspoolega väga rahule, sest paljud lapsed oli Saaremaal üldse esimest korda ning said igati positiivse hooaja lõpu teha. Lisaks mängudele külastasid osalejad K-Seiklusparki ning õhtu lõpetati ühise pidusöögiga Suure Töllu Puhkekülas.

Treenerid võtsid mõõtu minigolfiturniiril

Turniiril alustati ka uue traditsiooniga, kus treenerid võistlesid omavahel minigolfi turniiril ning sel aastal ’’Best coach on the field’’ on Kaido Seil.

Täname toitlustuse ja majutuse eest Suure Töllu Puhkeküla, Vanalinna Kohvikut, spordikooli töötajaid ning abivalmis vabatahtlike Siimu, Heinikat, Saskiat, Reelikat ja Tatjanat.

Kindlasti jätkame traditsioonilise turniiriga ka järgmisel aastal, et tuua korvpalli rohkem Saaremaale ning populariseerida ala veelgi.

Suure Töllu CUP 2019 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita: Suure Töllu Puhkeküla, Eesti Kultruurkapital, Saaremaa Spordikool, Saaremaa vald, Spalding, Ballzy, Vanalinna kohvik, CRAMO, Tesman, Silveston, Saare Uluk, Elektrotherm, Klotoid, Metskond, Zukker Disain, Kuressaare Ehitus, Saaremaa Lihatööstus, Javicar, Jazz Pesulad.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.