main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tristen Erik Kivi merel. Raul Harro

Tristen Erik Kivi merel. Raul Harro

Surfi slaalomi finaaletapi võitis Tristen Erik Kivi

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
20.10.2017
08:33

Muutlike sügistuulte tõttu oli surfi slaalomi viimase etapi õnnestumiseks vaja kaks katset. Kuna pühapäeval puhus tuul vaid paaril korral üle nõutud miinimumi, siis korrati võistlust kolmapäeval. Kuni 12 m/s puhunud tuulega tehti 14 starti, mis protokolli vaates teeb kokku 6 võistlussõitu. Pirital peetud finaaletapil osales 22 purjelaudurit.

Purjelaua Eesti meistrivõistluste  üldarvestuses võitis etapi slaalomi tõusev täht Tristen Erik Kivi (Saaremaa Surfiklubi). Tubli teise koha saavutas Timo Runge (Team Mahe) ning kolmandaks tuli Erno Kaasik (Team Extreme).

Sarja kokkuvõttes oli Eesti meistritiitli juba varem kindlustanud John Kaju (Saaremaa SK/Surfhouse). Väärika teise koha saavutas Timo Runge ja kolmandaks tuli esimest aastat täiskasvanute seas võistlev Tristen Erik Kivi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.