main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Erakogu

Poodiumil. Erakogu

Steven Kalf Prantsusmaal kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.03.2018
17:22

Jalgrattur Steven Kalf sai Prantsusmaal sõidetud 132 km pikkusel GP Wintershouse’il kolmanda koha. Võistlus oli TOUT kategooria sõit ehk 1, 2, 3+ juunioridele ning toimus suhteliselt siledal ja lagedal ringil.

„Võistlus kulges kohe algusest peale väga agressiivselt,“ rääkis Steven Kalf. „Toimusid pidevad rünnakud, aga oli aru saada, et kellelgi ei lähe korda eest ära sõita, kuna pundis oli paar suurt tiimi, kes tõmbasid kohe vahe kinni. Nii oli ka sõidu ajal. Oli paar sellist ärevat kohta, kus sai kas siis suurem või väiksem punt eest ära, aga ikkagi tõmmati grupp tagant järgi.“

Viimasel ringil hoidis Steven Kalf end eesotsas. „Enne lõppu oli ka veel üks küngas kust pandi viimasel korral täiega ülesse,“ märkis ta. „Olin enne finišikurvi ja viimast sirget teisel possal. Aga enne seda sai 3 km enne lõppu pidevate rünnakute järel eest ära minu tiimikaaslane koos teise ratturiga ja nad suutsid lõpuni vastu pidada ees. Nii et mina panin peagrupis finišit olles pundi esimene.“

Steven Kalf ütles, et hooaeg on tema jaoks alanud üllatavalt hästi. „Mul on olnud väga hea vorm varasemate aastatega võrreldes ja arvestades seda, et olin kaitseväes, mille tõttu alustasin treeninguid korralikult alles jaanuari algul on kõik hästi,“ leidis noor rattur.

„Kahjuks on olnud kahel eelmisel võistlusel ebaõnne, kus mul läks esijooksu kumm ja seetõttu ei saanud tulemust, mida oleks suuteline tegema olnud. Kuna pidin kulutama ennast märgatavalt, et gruppi tagasi saada.“

Steven Kalf lisas, et kuna viimastel sõitudel on enesetunne ja vorm väga positiivse mulje andnud, siis on tema eesmärk selle hea seisuga võimalikult häid tulemusi Prantsusmaal teha enne, kui tagasi Eestisse tuleb.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.