main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Steven Kalf treeningul. Erakogu

Steven Kalf treeningul. Erakogu

Steven Kalf jätkab karjääri Martiniquel

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
29.11.2019
07:58

Lõppenud hooajal USA kontinentaal-profitiimi Team Illuminate esindanud jalgrattur Steven Kalf sõidab järgmisel aastal Kariibi mere saarel Martiniquel Team Credit Mutuel-Garage 1ere-Martinique Cycles värvides.

“Klubist teadsin juba sel aastal, kuna seal sõitsid kaks eestlased Greg Hallop ja Josten Vaidem,” rääkis 7. jaanuaril seitsmeks kuuks Martiniquele sõitev Steven Kalf. “Ja just Greg oli see, kes pakkus mulle klubi, kuna tema manager otsis uusi eestlasi, kes seal järgmisel aastal võidu sõidaks.”

Steven Kalf ütles, et kuna ta sai mullu väga edukalt hakkama, siis järgmise aasta eesmärk on Martiniquel samamoodi jätkata ja saada paar võitu. “Muidugi tahan ka seda tehes nautida sealset kliimat ja kogeda nende inimeste kultuuri, kes seal elavad,” märkis jalgrattur.

Steven Kalf ei oska ise öelda, mis tasemel seal sõidud on, kuid paar esimest sõitu peaks täpsema pildi andma. “Aga olen kuulnud sõpru, kes seal sõitmas on käinud, siis võin öelda, et hätta ei tohiks jääda ja üritan ikka võidu peale sõita,” oli ta eesootava osas enesekindel.

Steven Kalfi hinnangul võib ta tänavuse aastaga kogemuste poolt väga rahule jääda, sest sai palju võistelda maailma erinevais paigus ja see avardada nii võistluse sees, kui väljas palju silmaringi.

“Kindlasti on mul väga hea meel, et suutsin aidata head sõpra Martin Laasi võitudeni ja tänu sellele sai mees järgmiseks aastaks World Touri meeskonda,” lausus Steven Kalf. “Aga kui enda tulemusi vaadata, siis ei saa otseselt rahule jääda kuna ühtegi võitu ei saanud, aga sellest hoolimata kogemuste pagas kogunes suur, mis järgmiseks aastaks endaga saab kaasa võtta.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.