main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Steven Kalf vasakul. Erakogu

Steven Kalf vasakul. Erakogu

Steven Kalf hakkab sõitma Nancy klubis

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
10.12.2017
09:34

Seni Prantsusmaa amatöörklubis UC Aubenas sõitnud jalgrattur Steven Kalf vahetab klubi ja esindab 2018. aastal ASPTT Nancy meeskonda.

“Uue klubi valisin seetõttu, et ASPTT Nacy pakkus minule paremaid tingimusi, kui minu eelmine klubi,” rääkis Steven Kalf, kelle uus tööandja asub Põhja-Prantsusmaal ja klubi on Division 3 nagu ka tema eelmise aasta klubi.

“Kuna ma seoses kaitseväega korraliku hooaja ettevalmistust teha ei saa, siis hooaja algul üritan endale jalad alla saada ja siis sealt edasi minna,” lausus Steven Kalf. “Kuna eelmise aasta lõpus sain ma end päris hästi liikuma, siis see aasta tahan paar võitu tuua Prantsusmaalt ja kindlasti ka esineda hästi Eesti meistrivõistlustel.

Steven Kalfi hinnangul oli UC Aubenas üldiselt hea, kuid kindlasti oli ka probleeme mille lahendamine või teisiti tegemine oleks taganud paremaid tulemusi nii minul, kui ka tiimikaaslastel.

“Väiksematel klubidel ongi probleeme rohkem. Aga üldises pildis võin rahule jääda klubiga. Majutus oli hotellis ja suvel oli seal väga hea treenida,” märkis jalgrattur.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.