main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tõnu Vaher jooksurajal. Allan Mehik

Tõnu Vaher jooksurajal. Allan Mehik

Sportlased valisid Kolme päeva jooksu kolmandaks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
19.03.2019
08:19

Portaal Marathon100 tegi kokkuvõtted eelmise aasta parimate jooksuvõistluste korraldustest, mis selgus jooksjate antud hinnangute põhjal. Arvestus on neljas kategoorias – suured võistlused ehk üle tuhande osaleja, 250 – 999, alla 250 osaleja. Saaremaa kolme päeva jooks tunnustati keskmises grupis kolmanda koha vääriliselt.

Kolm aastat toimunud konkursil on kolme päeva jooks olnud alati esikolmikus. 2016. teine, 2017. võitja ja nüüd kolmas. Seekord valiti 1. Eesti Maastiku Maraton 9,82, 2. Otepää Jooksutuur 9,78 ja kolmas Saaremaa kolme päeva jooks   9,77 punktiga.

“Suur asi, kui arvestada, kui palju toimub Eestis jooksuvõistlusi,” rääkis jooksu üks korraldajaid Tõnu Vaher. “Konkurents läheb aina tihedamaks. Korralduslik tase on hea ning see näitab abiliste suurt ja kvaliteetset tööd. Muidugi on parandamise ruumi veel küllaga.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.