main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Blokist saadi palju punkte. Saaremaa Võrkpalli Liit

Blokist saadi palju punkte. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli vollenoortel pikad päevad palliplatsil

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2017
10:26

Saaremaa spordikooli U18 võrkpalli võistkonnad mängisid möödunud nädalavahetusel U18 karikavõistlusi. Poisid mängisid Kuressaares II finaalgruppi ja võitsid selle. Tüdrukud mängisid III finaalis ja saavutasid neljanda koha.

Noormeeste turniiril alistasid saarlased kõik oma vastased. Laupäeval mängiti esmalt 3:0 üle Kohila VK. Teises kohtumises alistati 3:2 VK Täht Tallinn. Pühapäeval pidasid Saaremaa Spordikooli nooremehed samuti kaks mängus ja mõlemad võideti 3:2, seda Põlva VK Volly ja Olerex/Veski Mati Tartu vastu.

Poiste treener Asko Esna: „Pääseda kahe parema hulka sai täidetud. Meil kuulub võistkond ka nooremaid poisse ja tahtsin nendele ka mänguaega anda, et saaksid väärt kogemust. Mõnel hetkel saime oma tegemistega hästi hakkama, aga samas tegime kohati palju praaki. Eesmärk ei saa alati olla võit, vaid see, kuidas areneb mõni mängija või täiustub mängupilt.”

Tüdrukud mängisid aga Keilas, kus üks kohtumine võideti 3:0, aga kolmel korral pidid saarlannad vastu võtma 2:3 kaotuse. Neidude juhendaja Ene Kask peale turniiri lõppu: „Geimi lõpud läksid meil kohati käest ära, sest mängukogemust pole veel piisavalt.”

Nii poistel, kui ka tüdrukutel tuleb nüüd pidada tsooniturniiri kohtumised, kus siis selguvad nende finaalgrupid EVF karikavõistluste jaoks.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Oskar  Kivi, Karl-Erik Tänav, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Kaspar Lest, Andre Kopper, Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Tool ja Mart Vahter.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Sessely Järvalt, Maike Kadaja, Karoli Mägi, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Marie Puust ja Kaisa Tänav.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.