main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tüdrukud mängisid rõõmuga. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tüdrukud mängisid rõõmuga. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli neiud pääsesid finaalturniirile

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2018
12:52

Eesti võrkpallimeistrivõistluste U12 ja U14 III tsooniturniir peeti esmaspäeval, 7. mail Kuressaare spordihoones, kui selgusid kahe vanuseklassi finaalturniirile pileti saajad.

U12 tüdukute III piirkondlikust tsoonist oli osavõtmas viis võistkonda, kus Saaremaa Spordikooli neiud saavutasid neljanda ja viienda koha.

Treener Cristin Lepp ütles, et tahtsime küll U12 vanuseklassiga ka finaalturniirile saada, aga see sellel korral ei õnnestunud. „Nägin tüdrukute mängus suurt arengut ja oli näha, et hirm ei olnud nii suur, sest sai mängida ju koduväljakul,” sõnas Lepp. Eriti tublid olid meie esimese võistkonna tüdrukud, kes on väga noored veel, aga nende mängu oli väga lustlik vaadata ja pingutati kogu hingest.

U14 neidude turniirist võttis osa kuus esindust. Saarlaste saagiks neljas ja kuues koht, kus esimene võistkond tagas ka sellega finaalturniirile pääsmed. Cristin Lepp jäi turniiriga rahule, sest pääs finaali sai täidetud. „Saime mängida lõpuks tervikliku võistkonnaga ja näitasime hea mängu. Terve aasta vaev on hakanud end ära tasuma. Saame nüüd õues trenni teha ja finaaliks valmistuda,” rääkis edasistest plaanidest Lepp.

U12 I võistkonnas mängisid: Grete Aavik, Maarja Põder, Marelle Burk ja Mariete Järvelaid.

U12 II võistkonnas mängisid: Helena Tamleht, Grete Eliis Gutman, Hanna Loore Vallik, Saskia Natalia Kukua Roberts ja Roosi Muru.

U14 I võistkonnas mängisid: Kaarli Liis Pihel, Sessely Järvalt, Lissel Lee Tamtik, Geidi Tasane, Katrin Teng ja Triinu-Liis Toom.

U14 II võistkonnas mängisid: Kirke Viik, Merili Haak, Kätriin Allik, Marelle Lehtjärv, Kristin Kasela ja Iris Tinno.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.