main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordikooli judokatele Võrust kolm pronksmedalit

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
02.03.2017
08:44

Eesti judoliit ja Võru judoklubi Rei viisid läbi iga-aastase karikaturniiri Võru Kevad. Saaremaalt osales võistlustel kaheksa  poissi.

Hästi esinesid vanusegrupis U-12 kehakaalus -30 kg Markus Trei ja Robin Pruunlep. Nad jõudsid kahe võidu ja ühe kaotusega mõlemad 16 vastasega grupis kolmanda koha matšini. Füüsiliselt hästi arenenud Markus Trei võitis kohtumise ja temale ka pronksmedal.

Samas vanusegrupis kohtusid kehakaalus -38 kg kolmanda koha matšis pärast kahte võitu ja ühte kaotust Saaremaa spordikooli poisid Aleksander Väin ja Kaur Vesberg. Kohtumine oli tasavägine, kuid Aleksander Väinal õnnestus teha enne normaalaja lõppu korralik heide, mis hinnati ippon´i vääriliseks. Ka tema teenis pronksmedali.

Kolmanda medali teenis Romet Raad kehakaalus -55 kg, kellel oli ainult kaks vastast. Kahjuks ta küll kaotas mõlemad kohtumised ja seega ka kolmas koht. Ramon Mägi ja Jürgen-Madis Paat langesid kaotustega välja. Vanusegrupis U-14 langesid samuti välja Erik Kristo Kremm ja Aleksander Väin.

Lootsime saada turniirilt ka ühe kuldmedali, aga võitluskunstides on tagajärjed tihti ootamatud ja prognoosid osutuvad valedeks.

Olev Väin

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.