main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sõrulastel kuldne lohesurfi hooaeg

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
13.12.2021
12:22

Niipalju kullakarva medaleid pole saarlased Eesti meistrivõistlustelt veel suutnud ära tuua, kui tänavusel 2021. aasta hooajal! Kuldmedaleid võideti lausa 3!

Selle aastase speedsurfing arvestuses kõrgemad kohad kuulusid kodusaare lohesurfaritele Rita Reemannile ja Rein Koltsukile. Kaur Filippovi kaela riputati kuldne medal Pärnu Surfmaratoni twintip laudade arvestuses. Samal raskel võistlusel võitis Rita Reemann kolmanda koha naiste arvestuses.

Kui Rita Reeman on varasemalt meistrivõistluste arvestuses juba tunda saanud kuldmedali maitset, siis Rein Koltsukil ja Kaur Filippovil oli see esmakordne aupaiste. Spiidsurfingu võitu on mõlemad surfarid mitmeid aastaid innukalt püüdnud, küll napilt või väga napilt sellest ilma jäädes, siis seekord vormistas selle Rein Koltsuk kindlalt ära.

Miniloots OÜ

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.