main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver Vahstein laineid murdmas. Gibraltar Island Games

Silver Vahstein laineid murdmas. Gibraltar Island Games

Silver Vahsteinile ja Peeter Kajule kaksikvõit

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
23.09.2019
09:08

20.-22. septembrini Kakumäel peetud Tallinna nädala regatiga lõppes svertpaadipurjetajate Eesti meistrivõistluste sari.

Klassis Laser Radial pälvis Eesti meistritiitli sel regatil teise koha välja sõitnud Silver Vahstein. Regatil viies olnud Peeter Kaju võitis hõbemedali. “Olen kümme aastat selleks treeninud, et saada Eesti tippu ja tulla Eesti meistriks nii, et võib öelda – üks unistus on täitunud,” rääkis Silver Vahstein.

“Kuna meistrivõistlused koosnevad kolmest etapist, siis oli hooaeg üsna pikk ja enda sooritused kõikusid läbi hooaja. Kuna tugev tuul on siiski minu trump, siis võib öelda, et viimasel etapil kõik klappis ja võistlus kulges plaanipäraselt.”

Formula purjelaual sai regatil teise koha Tristen Erik Kivi. Eesti meistrivõistluste sarja kokkuvõttes kuulub teine koht Tristen Erik Kivile ja kolmas on Neeme Truumehele, kes oli parim Grand Master klassis.

Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes saavutasid häid tulemusi ka Optimist-klassi purjetajad, kes lõpetasid oma sarja eelmisel nädalavahetusel Pärnu sügisregatil. Kokkuvõttes oli Rico Robert Alliksoon oli 5., Henri Lember 6., Kaur Vesberg 8. ja Artur Ader 10. Klassis Optimist U12 sai Karl Koppel 4. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.