main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiste võitjad Gerli Gull - Liisel Nelis. Alver Kivi

Naiste võitjad Gerli Gull - Liisel Nelis. Alver Kivi

Selgusid rannavolle karikavõitjad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
02.08.2020
06:57

Sel nädalal lõppesid Saaremaa karikavõistlused rannavolles, kus selgitati individuaalsel tasandil nelja etapi koondarvestusena 2020. aasta karikavõitjad nii meeste kui naiste arvestuses, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Neljandale finaaletapile oli kohale tulnud 5 nais- ning 8 meespaari. Kuna naiste arvestuses 2 alagrupi jaoks materjali ei jagunud, mängisid kõik naised omavahel läbi turniirisüsteemis. Nii nagu kõikidel eelmistel etappidel, ei saanud ka seekord keegi vastu Gull – Nelisele. II kohale mängisid end Lepp – Laak-Sepp ja III koha said Kattel – Kaubi. IV koha hõivas naispaar Piipuu – Varik ja V koht kuulus Spordikooli noorpalluritele Allik – Aavik.

Meeste puhul sai viimasel etapil moodustada taaskord 2 alagruppi, kummaski võrdselt 4 meespaari. A-alagrupist väljus võitjana Rantanen – Torn, kes läksid poolfinaalis vastamisi B-alagrupis II koha saanud Mägi – Usinaga. Selle poolfinaali võitsid Rantanen – Torn tulemusega 21:11.

B-alagrupi võitjaks tuli Vahter – Rosljuk, kes mängisid poolfinaali A-alagrupi II koha omanikega Liitmäe – Andrejeviga, kus Liitmäe – Andrejev suutsid oma paremuse maksma panna. 3.-4. koha mängus heitlesid pronksmedali eest seega Vahter – Rosljuk Mägi – Usinaga, kus seekord jäid peale Vahter – Rosljuk tulemusega 21:16. Finaalmängus kohtusid omavahel Rantanen – Torn ja Liitmäe – Andrejev ning nii nagu 2 eelmist etappigi, said ka seekord I koha Rantanen – Torn (21:12). Liitmäe – Andrejev pidid leppima II kohaga.

Kuna tegemist oli siiski viimase ja finaaletapiga, siis on selgunud ka 4 etapi koondarvestuse tulemusena Saaremaa 2020. aasta Karikavõitjad ja edasine paremusjärjestus.

Naiste esikolmik 2020. aastal on: Gerli Gull – Liisel Nelis (300p), Cristin Lepp – Erle Laak-Sepp (216p), Kätriin Allik – Grete Aavik (180p). Meeste esikolmik 2020. aastal on: Siim Rantanen – Tom Torn (240p), Mart Vahter – Martin Rosljuk (192p), Kristofer Pajuste – Marko Saar (192p).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.