Tiia Müürisepp tegi jälle duubli

Kategooriad: Lauatennis
11.03.2019
08:34

Juba 20 aastat Kuressaare lauatenniseklubi Tops liige olnud Tiia Müürisepp on Saaremaa naiste lauatennist valitsenud üle kümne aasta ja ka sel aastal ei pidanud ta Kõljala külamajas toimunud maakonna meistrivõistlustel kaotusekibedust tundma. Tuleb mainida, et üksikmänguturniiri alguses ei olnud taevas ka Müürisepa jaoks päris pilvitu, sest ärevaid hetki serveeris talle Merle Poopuu (LTK Tops).

Turniiril osales kaheksa naismängijat ja loos tahtis nii, et turniiri favoriidid Müürisepp ja Poopuu pidid juba avavoorus omavahel kohtuma. Esimesed kaks geimi olid väga tasavägised, kuid Müürisepp suutis need mõlemad tulemusega 11:9 koju tuua. Ja siis näitas ka Poopuu head närvi, kes suutis Müürisepa tugevad ründelöögid tõrjuda, tegi lihtvigu vähem ja mängu seis oligi ühtäkki 2:2.

Poopuul kaks matšpalli

Otsustavas geimis vahetati pooled Müürisepa eduseisul, kuid geimi teises pooles mängis Poopuu taas väga kindlalt ja omas seisul 10:8 kahte matšpalli! Müürisepp asus servima ja palli kõigutati päris kaua, sest kumbki ei julgenud löögiga riskida ja loodeti pigem vastase veale. Selline mäng sobis Müürisepale rohkem, kes võitis kolm punkti järjest ja asus 11:10 juhtima. Kuigi Poopuu suutis 11:11 viigistada, kuulusid kaks järgnevat punkti Müürisepale … Nii säras Müürisepa taevas säras jällegi päike, kes võitis turniiri täiseduga. Merle Poopuu teenis hõbeda ja Veeve Kaasikule kuulus pronksmedal.

Paarismängus ei leidunud paarile Tiia Müürisepp – Merle Poopuu mõistagi vastast. Hõbemedalimängus pidid Veeve Kaasik – Juta Valge avageimi loovutama paarile Ivika Laanet-Nuut – Krislin Niit. Neist viimane on alles 13-aastane ja osaleb aktiivselt LTK Tops noorte treeninggrupis. Seejärel võtsid kogenumad mängijad oma ja Nuut – Niit leppisid pronksiga. Osales neli naispaari.