main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Suluste viskel. Raili Nõgu

Priit Suluste viskel. Raili Nõgu

Selgusid meistrid disc-golfis

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
28.05.2017
14:29

Maakonna meistrivõistlused disc-golfis toimusid Pöide terviserajal tänavu kolmandat korda. Osalejaid oli seekord 43.

Kõige tihedam oli konkurents meeste vanuseklassis, siin tuli maakonna meistriks Ivar Voksepp, talle järgnesid Ivar Turja ja Priit Suluste. Naiste arvestuses tuli meistriks Marge Eskor, teise koha saavutas Egne Kasin. Naisseenioridest oli võidukas Liina Solotarjeva, tema järel Kristiina Lindmets ja Maarika Saks.

Tütarlaste arvestuses saavutas võidu Irma jäe, teiseks Hedili Nõu ja kolmandaks Gete Kasin. Noormeeste esikohale tuli Martin Sepp, talle järgnesid Joosep Saks ja Saimon Moondu. Meessseenioride esikoht Urmas Saks ning teine Janek Valk, mehed vanuses 50+ võitis Urmas Jäe, teine Jako Haikara ning kolmas Renaldo Praks.

Raili Nõgu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.