main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad mehed. Raili Nõgu

Parimad mehed. Raili Nõgu

Selgusid maakonna meistrid ketasgolfis

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
14.09.2020
08:17

12.-13. septembril said teoks Saare maakonna lahtised meistrivõistlused ketasgolfi üksikmängus Pöide ja Karujärve rajal.

Kahe pika töise päeva ja läbitud nelja ringi kokkuvõttes said medali ja diplomiga autasustatud mehed Ronald Paju, Ivar Turja ja Robert Roost. Naiste arvestuses esikolmik Irma Jäe, Signe Kurvits ja Gete Kasin, kusjuures Gete Kasin on samuti parim ka naisjuunioride arvestuses.

Meesjuunioride parimad Kristo Sikuts, Joosep Praks ja Oliver Valk. Naisseenioride medaliomanikud on Kristiina Lindmets ja Maarika Saks.  Meesseenioride parimad Jaanar Vares, Peeter Kasin ja Raimo Laosma. MS50 arvestuses parimad Andres Ramst, Hendrik Karlson ja Urmas Jäe. Tänusõnad kõikidele osalejatele ja toetajatele!

Raili Nõgu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.