main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Selgusid Guernsey mängude medalid

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
28.10.2019
08:37

2021. aastal Guernseyl toimuvate Saarte mängude medalid valiti välja kolme variandi vahel rahvahääletusega ja kohaliku disaineri Chloe Sarre loomingule anti üle 1600 hääle.

Kolm sõelale jäänud medalite varianti valis enam kui 70 võistlustöö hulgast välja žürii, kuhu kuulusid ka mõned Guernsey Saarte mängude staarid. Kolm parimat kavandit valis välja žürii, kuhu kuulus Dame Mary Perkins, kes on Guernsey 2021 korralduskomitee esimees, NatWest Internationali esindaja Rob Girard, ujuja Tom Hollingsworth, vibulaskja Lisa Gray ja sulgpallur Sarah Garbutt. Sarah Garbutt ütles, et ta otsis midagi, mis paistis silma eelmiste mängude medalitest täiesti erinevalt, kuid näitas selle kujunduses ka Guernsey elemente.

Võitnud medalil on 24 ringi ümber välisringi, mis tähistab 23 saart, kes tulevad Guernseyle ja viimane esindab mängude ühendust. Medali idee on selles, et kõik sportlased tulevad 2021. aastal Guernseyle võistlema ja Guernsey on keskel, et näidata saarele tulevate inimeste teekonda.

Chloe Sarre astus võistlusele pärast seda, kui ta nägi veebis reklaamitavat võistlust. Mängude ajal saab ta ka oma mälestusmedalite komplekti ja saab võimaluse esitleda võitjate medaleid ühel mängude nädala üritusel. Kõik finalistid saavad VIP pileti mängude avatseremooniale.

Sellel suvel Gibraltaril toimunud mängudel jagati 14 spordialal 604 kuld-, hõbe- ja pronksmedalit.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.