Selgus Saaremaa VK koosseis 4X4 rannavolle meistrivõistlusteks

Kategooriad: Võrkpall
16.06.2020
10:16

20. juunil toimuvad Haven Kakumäe Teras Beach rannavolle väljakutel esmakordselt Optibet Eesti meistrivõistlused 4 vs 4 rannavõrkpallis, tiitlit asub jahtima ka Saaremaa Võrkpalliklubi meeskond.

Ühepäevasel võistlusel osalevad meeste ja naiste saalivõrkpalli meistriliiga klubid, lisaks meeste koondise mängijatest moodustatud võistkond. Meeste poolfinaalid ja finaal on otsepildis nähtavad Postimehes.

Saaremaa Võrkpalliklubi asub võistlustulle koosseisus Keith Pupart, Henri Treial, Helar Jalg, Alari Saar, Johan Vahter ja Rauno Tamme.

Mängitakse rannavõrkpalli väljakul 4 vs 4, saalivõrkpalli reeglitega. Võistkonna suuruseks on kuni 6 mängijat (korraga väljakul vähemalt neli) ja treener. Mängud toimuvad kahe geimivõiduni, kõik geimid mängitakse 15 punktini (2-punktilise vahega).

Meeste turniiril moodustatakse kaks kolmeliikmelist alagruppi, alagruppide võitjad pääsevad otse poolfinaali. Alagruppides 2. ja 3. kohale jäänud meeskonnad mängivad omavahel veerandfinaalides, mille võitjad pääsevad samuti poolfinaali. 5.-6. koha mängu ei toimu.

Naiste turniiril osaleb viis Eesti meistriliiga klubide võistkonda ehk Tartu Ülikool/Bigbank, TalTech/Tradehouse, Tallinna Ülikool, Famila/Võru VK ja Audentes SG/Noortekoondis.

võistkond. Ühtegi saarlannat kaasa ei mängi.

Meeskonnad lähevad Optibet 4×4 rannavõrkpalli Eesti meistritiitlit püüdma koosseisudega: