main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristi, Simona ja Margo. Orissaare Sport

Kristi, Simona ja Margo. Orissaare Sport

Selgus Orissaare piirkonna spordipere

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
23.02.2021
10:15

Orissaare Sport annab teada, et Orissaare piirkonna aasta 2020 spordipere on perekond Rüütel/Kaljuste ehk siis Margo, Kristi ja tütar Simona.

Margo panustab igapäevaselt Ida-Saaremaa laste sportlikku kasvatusse. Ta on kehalise kasvatuse õpetaja Tornimäe pöhikoolis, Orissaare Gümnaasiumis ja korvpallitreener Orissaare Spordikoolis. On abiks paljude harrastusspordi võistluste korraldamisel.

Ema Kristi on aktiivne treeningutel ja spordiüritustel osaleja. Tütar Simona  osaleb kolmel erineval treeningul ja on Orissaare kooli TV10 Olümpiastardi võistkonna liige ning mitmekordne omavanuste Saaremaa meistrivõistluste medalist.

Pere on enamasti väljas erinevatel Orissaare rahvaspordi üritustel. Suur tänu Margo, Kristi, Simona! Olete eeskujuks!

Orissaare Sport

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.