main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luigi Lamonica ja Allar Raamat. Erakogu

Luigi Lamonica ja Allar Raamat. Erakogu

Saarte mängude korvpallifinaali vilistas Euroopa parim kohtunik

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
14.07.2019
01:46

Gibraltaril toimunud Saarte mängude korvpalliturniiri finaali Saaremaa ja Kaimani vahel vilistas Euroopa parimaks kohtunikuks peetav Luigi Lamonica.

“Kui sul vilistab finaali Luigi Lamonica, kes on mitu korda valitud Euroopa parimaks kohtunikuks ja kes vilistas ka Euroliiga Final Fouri, siis tundub see uskumatu,” rääkis Saaremaa koondise abitreener Allar Raamat, lisades, et ta kontrollis protokollist järgi, kas see on tõesti võimalik.

“Vilistas väga hästi,” tõdes ka meeskonna peatreener Enn Laanemäe. “Ta muutis meil isegi ühe tagasimängu ära ja väga super. See oli kindlasti üllatus ja vaatasin, et jõle tuttava näoga mees, aga pilk protokolli ja oligi Lamonica. Pole ju teda silmast silma näinud, aga sain ka kätt suruda.”

Luigi Lamonica tõi Saarte mängudele FIBA Europe vice president ja Gibraltari meer John Goncalves. Ta on Saarte mängude korraldamisel aidanud kohtunikega ja organiseerimisega. “Gotlandil olime koos ja siis ta ütles, et rohkem midagi ei tee, kuna ta oli sealse turniiri korralduse peale päris leilis, kui tema hinnangul tehti Gibraltarile mitu mängu ära,” meenutas Allar Raamat.

“Lamonica paistis oma vilega kindlasti silma ja teised kaks meest tegid paar vale vilet, kus ta võttis peast kinni. Halbu otsuseid tuli Saaremaa vastu liiga palju ja ta pani teiste kohtunikega need asjad paika. John Gonzalves lubas parimad siia tuua ja ta sai sellega hakkama.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.