main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meistrivõistluste auhinnalaud. Andre Käen

Meistrivõistluste auhinnalaud. Andre Käen

Saarte Investeering jätkab Saaremaa jalgpallimeistrivõistluste peasponsorina

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.11.2013
14:50

Esmaspäeval, 25. novembril kell 19 allkirjastavad Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik, Saaremaa JK aaMeraaS juhatuse liige Andre Käen ja  Saaremaa Spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt Ajamaja IV korruse konverentsisaalis koostööleppe, mille kohaselt toetab Saarte Investeering peasponsorina veel kolme aasta vältel Saaremaa jalgpallimeistrivõistlusi.

„Jalgpalliklubi kaudu omandavad paljud noored eluks vajaliku, kuid järjest haruldasema oskuse järjepidevalt ja sihikindlalt oma eesmärkide saavutamise nimel pingutada. Saarte Investeering soovib meistrivõistluste toetamisega tunnustada treenereid ning aktiivseid ja sportlikke noori, kes saarlaste spordi- ja võitlusvaimu üleval hoiavad,” ütles Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik.

„Saaremaa jalgpalli meistrivõistlustel osales mullu juba kuus võistkonda, mis arvestades ala kandepinda ja võimalusi tegelemiseks maakonnas on väga korralik number. Tänu jätkuvale koostööle Saarte Investeering OÜ-ga on võimalik ka korraldusliku poole pealt astuda samm edasi, mis teeks osalejatele ja pealtvaatajatele saaremaise jalgpalli nautimise meeldivaks elamuseks,“ ütles Saaremaa JK aaMeraaS juhatuse liige Andre Käen.

Saarte Investeering on peasponsorina toetanud Saaremaa jalgpalli meistrivõistluste korraldamist alates 2010. aastast.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.