main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pärast võidukat matši. Olev Väin

Pärast võidukat matši. Olev Väin

Saarlastele taipoksis kaks medalit

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
10.04.2018
08:35

7. ja 8. aprillil viisid Eesti Taipoksi föderatsioon ja spordiklubi Garant Tallinnas läbi Eesti lahtised taipoksi meistrivõistlused 2018 ametliku nimetusega EST MUAY THAI KIDS OPEN 2018.

Taipoks on kõige karmim poksiala, kus on lubatud nii põlve- kui ka küünarnuki löögid ja mõned maadlusheited. Osavõtjaid oli peale vabariigi noorte sportlaste veel 6 riigist. Traditsiooniliselt oli kõige tugevamini esindatud Venemaa.

Kuressaare kesklinna spordiklubist võtsid seekord osa üks poiss ja üks tüdruk. Kõige paremini esines seekord 15-aastaste kadettide klassis kehakaalus -63,5 kg Eva Sagor. Finaalis läks ta kokku Liisa-Lota Lindverega Rakvere klubist Tugev Tahe. Eval õnnestus lüüa oma vastane kaks korda põrandale. Ja mis kõige tähtsam, ta suutis domineerida kõigi kolme raundi jooksul. Siit ka teenitud esikoht ja kuldmedal.

Julgelt ja agressiivselt võistles ka  Markus Trei. Poolfinaalis pidi ta siiski kohtunike häältega 2-1 vastu võtma punktikaotuse  Narva Konkiro poksijalt Jaroslav Vensonilt. Lahing oli tasavägine ja löökiderohke aga näitas ära ka  puudujäägid Markuse tehnikas.  Saavutatud kolmas koht ja pronksmedal on selle raske matšiga igati ära teenitud.

Olev Väin

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.