main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Suusataja Jüri Suluste. Saaremaa vald

Suusataja Jüri Suluste. Saaremaa vald

Saarlased võistlesid omavalitsuste talimängudel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
08.03.2023
08:14

Nädalavahetusel toimusid Lõuna-Eestis 38. Eesti omavalitsuste talimängud, kus osales ligi 1400 sportlast 55 omavalitsusest üle Eesti.

Võistlustules oli ka Saaremaa valla võistkond. Meie sportlased võtsid osa mäesuusatamisest, murdmaasuusatamisest ja kabest. Üldarvestuses saavutas Saaremaa vald 29. koha ja oma grupis üle 8000 elanikuga valdade seas 14. koha 23 valla seast.

Valla võistkonda kuulusid: Jüri Suluste, Ülar Jürviste, Jakob Jürviste, Mairo Mändla, Tarmo Mändla, Markus Trei, Ivar Truu, Jaan Truu, Inge Vara, Siimeon Vahter ja Linda Marleen Joosep.

Järgmisena ootavad Saaremaa valla esindusvõistkonda ees 16. Eesti suvemängud, mis toimuvad 8.–9. juulil Rakveres

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.