Saarlased mängisid koondisega Hispaania vastu

Kategooriad: Võrkpall
22.05.2017
00:14

Eesti võrkpallirahvusmeeskond mängis kontrollkohtumise Hispaaniaga. Teise koosseisuga pallinud võõrustajad pidid tasavägise lahingu järel vastaste 3:2 (26:28, 25:23, 22:25, 25:19, 15:11) paremust tunnistama, vahendab volley.

Seoses kahe mänguga – põhikoosseis oli vastamisi Venemaaga – jagasid Eesti koondise juhendajad võistkonna kaheks. Hispaania vastu saatis loots Gheorghe Crețu väljakule Denis Losnikovi, Karli Alliku, Mart Naabri, Rauno Tamme, Henri Treiali, Markkus Keele ja Timo Tammemaa, kes tegutses kohtumises diagonaalründajana. Alates kolmanda geimi esimesest kolmandikust asendas Tammet Oliver Orav.

Eesti koondisele tõi koguni 40 tõstet saanud ja neist 18 punktiks löönud Tammemaa 21 punkti. Allik lisas 14 punkti.