main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaur Vesberg auhindadega. Erakogu

Kaur Vesberg auhindadega. Erakogu

Saarlased esimesel judo ja sumo superturniiril Tallinnas

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
20.03.2017
10:25

Laupäeval peeti Tallinnas maha esimene judo ja sumo superturniir. Võistlustules olid ka Saaremaa Spordikooli noored judokad.

Saaremaa judokaid oli kokku 5. Päeva esimeses pooles olid matil sumokad – Sten Õigemeel, Uku Vesberg ja Joonatan Järvalt. Sten Õigemeel ja Uku Vesberg võistlesid 2009.-2010. vanuseklassi kehakaalus -27 kg. Kummlagi kogunes 3 võitu ja 1 kaotus, kuid tänu punktiarvestusele mõlemale tulemuseks esikoht.

Vanuseklassi 2009.-2010. kehakaalus -30 kg oli võistlustules Joonatan Järvalt kellele kogunes samuti 3 võitu ja 1 kaotus, tulemuseks teine koht.

Päeva teises pooles olid mõõtu võtmas judokad. Matil käisid Kaur Vesberg, Uku Vesberg ja Hendrik Õigemeel.

Uku Vesberg ja Hendrik Õigemeel võistlesid kehakaalus -27 kg. Uku Vesberg pidas maha kaks väga tugevat matši, kuid pidi tunnistama kaotusi. Sama tegi ka Hendrik Õigemeel, kes andis endast parima, kuid pidi leppima ühe matšiga.

Kehakaalus -38 kg andis kõva lahingu judoka Kaur Vesberg, kes pidas kokku neli tugevat kohtumist ning tuli kõigist ka võitjana välja, tulemuseks esikoht.

Kokkuvõtlikult läks võistlus meie jaoks väga hästi ning loodame, et selliseid tulemusi tuleb veel!

Madis Laid

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.