main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Maaseiki Greenyard

Võidukas meeskond. Maaseiki Greenyard

Saarlased aitasid Maaseiki turniirvõiduni

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.10.2018
19:23

Belgia võrkpallimeister Maaseiki Greenyard (varem Noliko) võitis Itaalias Vibo Valentias kontrollturniiri, alistades neljapäevases poolfinaalis 3:1 (-23, 19, 17, 15) Saksamaa kaheksanda klubi Bühli ja eilses finaalis 3:2 (24, -22, 23, -21, 13) Itaalia kaheteistkümnenda meeskonna Vibo Valentia, vahendab võrkpall24.

Maaseiki eestlastest kolmik kuulus mõlemas mängus algkoosseisu. Timo Tammemaa tõi Bühli vastu 10, Keith Pupart 6 ja Andri Aganits 5 punkti. 11. hooaega Maaseikis alustav Jelte Maan kogus üleplatsimehena 22 punkti. Anton Qafarena oli Bühli parim 17 punktiga.

Finaalis kerkis 22 punktiga taas üleplatsimeheks Maan. Tammemaa tõi temporündaja kohta silmapaistvad 15 punkti, Pupart lisas meeskonna kolmanda skooritegijana 13 silma. Aganitsa kontole kanti taas 5 punkti. Kaotajate resultatiivsemad olid Todor Skrimov ja Carlos Eduardo Barreto Silva 16 punktiga.

Maaseik alustab Belgia liiga uut hooaega järgmisel laupäeval võõrsil Genti vastu. Meistrite liigas pääseti otse põhiturniirile, mis tähendab, et niipea euromänge tulemas veel pole.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.